KONST / Litografier / Litografi 15904272
nr 1590 4272
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Litografi, Signerad ej numrerad. Bildmått: 24x30 cm, yttermått inklusive ram: 46x51 cm
Kondition: med dedikation
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 januari 2024
kl 18:28:52
15/1 13:51:40
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson